Proč květiny od nás?

Florea má jen kvalitní květiny
Tím, že Florea provozuje velkoobchod s květinami a květiny nakupuje přímo v Holandsku na květinové burze, kde je kvalita květin každý den hlídána, jsou  květiny vždy kvalitní a ne povadlé. Vybíráme pro vás jen ty nej kousky z nabídky.

Máte květiny vážně čerstvé?
Fakt. Květiny nejsou vystaveny ve váze na obchodě, nikdo na ně nesahá, nenakvétají v teple a světle. Pěkně spí v našich chladících boxech, ve tmě při teplotě okolo 2 st.C. Ale pozor, ne moc dlouho, jak víte pravidelně jsme vyprodaní a vozíme květiny dvakrát až třikrát týdně.

Máte nejlepší ceny? 
No jo, ale my je opravdu máme nejlepší. Jsme přímí dovozci, neplatíme nájem v květinářství, vozíme květin desítky až stovky tisíc týdně, takže co nedohoníme na cenách, dohoníme na množství.

Máte největší sortiment růží (to je fakt)
Také jste si všimli že? No jasný, to co najdete u nás, prostě jinde neseženete. Proč? Protože nás to baví, prostě koukáme kde, kdo pěstuje co nového a hned to přitáhneme k nám. Vše je pojmenované odrůdou a délkou.

Nakoupíte množství jaké potřebujete (i sto růží?)
Sto růží bez problémů, my nic neskrýváme, počet květin vidíte na našem e-shopu. Kytice padesáti či sto růží u nás frčí.

Předáte vaše květiny jako dárek i se vzkazem (osobně?)
Ano, vzkaz a dárkové balení máte zdarma. Doručení probíhá našimi vozy a našimi vyškolenými kurýry. Jsou už na pláč obdarovaných zvyklí a jsou to profíci. A když je potřeba být diskrétní, tak samozřejmě jsou, tajný ctitel není nikdy vyzrazen.