Květiny e-shop

Květiny eshop
Květiny eshop

Provozujeme e-shop s prodejem květin. Objednejte si květiny z našeho obchodu Florea s rozvozem po celé ČR. Objednáte si online a následně květiny rozvezeme kam si budete přát.

V nabídce e-shopu Florea naleznete celou řadu krásných růží a růží vázaných do kytic a také nově dárkové krabičky růží. Veškeré květiny dovážíme několikrát týdně z květinové burzy v Holandsku a následně vám je rozvážíme klimatizovanými vozy. Květiny jsou tak stále čerstvé a vy pak máte jistotu, že květinový dárek dorazí v pořádku a čerstvý.

Modré růže - prodej květin onlineKytice růží z eshopuModré růže z e-shopuBílá kytice - lilie z eshopu

Rozvoz květin z e-shopu Florea

Kytice k výročíDenně vám z e-shopu rozvážíme stovky květin do všech koutů ČR. Květiny putují hlavně jako dárek pro manželky, přítelkyně, babičky, maminky, prostě pro všechny ženy, které květiny milují. Květiny předávají naši vyškolení kurýři, kteří květiny předávají s dárkovým balením a případným vzkazem pro obdarované. Takže pokud máte někoho, koho chcete obdarovat květinou třeba k výročí, ale je teď někde na druhé straně republiky, máte možnost květiny vybrat v eshopu a následně je nechat zaslat kamkoli si jen budete přát. Takový květinový dárek bude určitě bezvadné překvapení a dotyčná na tu chvíli bude ráda vzpomínat.

Do obchoduFlorea.cz

Neváhejte a vybírejte z nabídky květin a hlavně růží které můžete poslat jako dárek. V nabídce eshopu s květinami naleznete růže všech možných barev od klasických červených a rudých přes bílé růže, žluté, růžové růže až po krásné barvené růže – modré růže, černé růže, fialové růže.

Reference našich spokojených zákazníků

 

  • Rozvoz květin a růží - kyticeKvětiny rozvezeme za jednotnou cenu
  • objednejte větší kytici a máte DOPRAVU ZDARMA
  • Květiny rozvážíme vždy čerstvé
  • Ke každé objednávce dárkové balení ZDARMA

.. nebo se podívejte co vše nabízíme