Kytice růží

Pro každou ženu či dívku je krásná květina ten nejhezčí dárek. Růže jsou jedny z nejžádanějších květin a taková kytice růží je klasika – dárek, který se hodí pro ženu k mnoha příležitostem. Nabízíme prodej a rozvoz kytic růží dle vaší objednávky – rozvážíme pro všechny oslavance a obdarované po celé ČR. Vyberte si z nabídky tradičních červených a rudých růží, žlutých růží ale také třeba modrých, fialových, černých či dokonce duhových růží.

Kytice z růží je krásný dárek pro každou příležitost. Obdarujte maminku, babičku, svojí lásku či obchodní partnerku, kytice růží dokáže zázraky, zkuste to a uvidíte.
Kytice růžíKvětiny jako dárek - kyticeKytice růží

Objednat růžena Florea.cz

Kytice růží

Kytice růží můžete objednat o různém počtu květin – sudém či lichém. Růže máme v nabídce o počtu kusů – 25 růží v kytici, 35, 55, 100.. Podívejte se na naší nabídku nebo si zvolte které růže chcete do kytice a kolik kusů. Žádné meze neklademe, můžete si namíchat vaši dárkovou kytici dle svého přání.

Krásná kytice růží jako dárek

 

Rozvoz kytic růží

Rozvoz květin a kytic růží Vám rozvezeme po celé ČR do 48 hodin po odeslání objednávky za jednotnou cenu každý pracovní den. Objednávky s vyšší hodnotou mají dopravu zdarma- což jsou typicky velké kytice – třeba sto růží. Rozvoz provádíme speciálními chladícími vozy, aby kytice zůstaly co nejdéle čerstvé a krásné. Váháte nad velikostí kytice růží?

  • Rozvoz květin a růží - kyticeKvětiny rozvezeme za jednotnou cenu
  • objednejte větší kytici a máte DOPRAVU ZDARMA
  • Květiny rozvážíme vždy čerstvé
  • Ke každé objednávce dárkové balení ZDARMA

.. nebo se podívejte co vše nabízíme

Jak se vám líbí kytice růží:

[Celkem: 4    Průměr: 2.8/5]

Reference zákazníků

Objednejte si krásné kytice růží a obdarujte také své blízké krásným dárkem.