Kytice nad 1200 Kč = DOPRAVA ZDARMA

Rozvoz květin – Liberec

Rozvoz květin Liberec
Chcete objednat krásné řezané květiny a růže pro někoho v Liberci nebo okolí?

Jsme největší rozvozci květin a růží v ČR a proto vám garantujeme opravdu kvalitu – rozvozy květin jsou nejen v rámci Liberce prováděny klimatizovanými vozy, denně rozvezeme stovky kytic a tisíce květin.

  • Rozvoz květin a růžíKvětiny rozvezeme za jednotnou cenu 95 Kč
  • objednejte nad 1.200 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA
  • Květiny rozvážíme vždy čerstvé
  • Ke každé objednávce dárkové balení ZDARMA

.. nebo se podívejte co vše nabízíme

Kdo květiny v Liberci přiveze?

Rozvoz květin v Liberci a okolí je realizován vyškolenými kurýry – Vaše objednané květiny budou vždy čerstvé a tak máte jistotu, že obdarovaný člověk bude opravdu spokojený. Pokud chcete květiny zaslat jako „tajný ctitel“, nemusíte se bát – nebudete vyzrazen. Květiny příjemci doveze dodavatel květin – Florea.

Rozvoz modrých růží - Liberec

Odkud květiny pocházejí?

Veškeré květiny nakupujeme a sami si vozíme několikrát týdně z největší květinové burzy v Holandsku a také máme vlastní klimatizované sklady pro udržení té nejlepší čerstvosti. Po celé republice máme nákladní depa, takže k místu dovozu vyrazíme z nejbližšího, aby květiny na cestě nebyly moc dlouho a byly opravdu čerstvé.

Jaké květiny v Liberci rozvážíme?

V Liberci a okolí rozvážíme různé druhy květin – nejoblíbenější jsou samozřejmě rudé růže. Rozvážíme také hodně žádané modré růže, které svou barvou přinášejí pozitivní emotivní zážitek pro obdarovaného a další druhy krásně zbarvených růží, stačí si u nás vybrat tu správnou květinu nebo rovnou celou kytici.

Květiny pro rozvoz květin Liberec si můžete objednat od pár kusů. Není problém pro Vás připravit opravdu veliké kytice – 50,100 či více růží.

Objednat květinyna Florea.cz

.. nebo se podívejte co vše nabízíme

Květiny jako dárek či poděkování

Rozvoz květin a růží v Liberci A pro koho jsou květiny určeny? Rozvážíme jak růže jako dar – ideálně jako narozeninový či podobný dárek s věnováním a zabalením zdarma tak také kytice květin jako poděkování nebo dárek obchodním partnerům. Jsme také schopni vydodat větší počty růží pro vaše firemní akce v Liberci.

Fotogalerie spokojených zákazníků nejen z Liberce

Přesvědčte se sami jaké krásné květiny rozvážíme, nechte se inspirovat a potěšte obdarovaného krásným a voňavým dárkem.

Víte, že ..

  • Objednané květiny doručíme vždy čerstvé.
  • Rozvoz květin je za jednotnou cenu 95 Kč, objednávky nad 1.200 Kč mají DOPRAVU ZDARMA.
  • Dárkové balení a vzkaz pro obdarovaného je u nás zdarma.

Více důvodů proč nakupovat květiny u nás >

Do jakých částí Liberce květiny a růže dovážíme?

Květiny rozvážíme do všech částí Liberce a také do okolních obcí:

Staré Město (Liberec I), Nové Město (Liberec II), Jeřáb (Liberec III), Perštýn (Liberec IV), Kristiánov (Liberec V), Rochlice (Liberec VI), Horní Růžodol (Liberec VII), Dolní Hanychov (Liberec VIII), Janův Důl (Liberec IX), Františkov (Liberec X), Růžodol I (Liberec XI), Staré Pavlovice (Liberec XII), Nové Pavlovice (Liberec XIII), Ruprechtice (Liberec XIV), Starý Harcov (Liberec XV), Nový Harcov (Liberec XVI), Kateřinky (Liberec XVII), Karlinky (Liberec XVIII), Horní Hanychov (Liberec XIX), Ostašov (Liberec XX), Rudolfov (Liberec XXI), Horní Suchá (Liberec XXII), Doubí (Liberec XXIII), Pilínkov (Liberec XXIV) a další části

Liberec se nachází zhruba 91 km severo-severovýchodně od Prahy a 99 km severo-severozápadně od Hradce Králové.

Nenašli jste část Liberce nebo okolí, kam byste chtěli květiny dovézt? Nevadí, květiny rozvážíme totiž do každé ulice v Liberci a také do každé obce v okolí Liberce.