Rozvoz květin – Olomouc

Rozvoz květin Olomouc
Chcete objednat krásné řezané květiny a růže pro někoho v Olomouci a okolí?

Jsme největší rozvozci květin a růží v ČR a proto vám garantujeme opravdu kvalitu – rozvozy květin jsou nejen v Olomouci prováděny klimatizovanými vozy, denně rozvezeme stovky kytic a tisíce květin.

  • Rozvoz květin a růží - kyticeKvětiny rozvezeme za jednotnou cenu
  • objednejte větší kytici a máte DOPRAVU ZDARMA
  • Květiny rozvážíme vždy čerstvé
  • Ke každé objednávce dárkové balení ZDARMA

.. nebo se podívejte co vše nabízíme

Kdo květiny v Olomouci přiveze?

Rozvoz květin v Olomouci je realizován vyškolenými kurýry – Vaše objednané květiny budou vždy čerstvé a tak máte jistotu, že obdarovaný člověk bude opravdu spokojený. Pokud chcete květiny zaslat jako „tajný ctitel“, nemusíte se bát – nebudete vyzrazen. Květiny příjemci doveze dodavatel květin – Florea.

Rozvoz modrých růží - Olomouc

Odkud květiny pocházejí?

Veškeré květiny nakupujeme a sami si vozíme několikrát týdně z největší květinové burzy v Holandsku a také máme vlastní klimatizované sklady pro udržení té nejlepší čerstvosti. Po celé republice máme nákladní depa, takže k místu dovozu vyrazíme z nejbližšího, aby květiny na cestě nebyly moc dlouho a byly opravdu čerstvé.

Jaké květiny v Olomouci rozvážíme?

V Olomouci rozvážíme různé druhy květin – nejoblíbenější jsou samozřejmě rudé růže. Rozvážíme také hodně žádané modré růže, které svou barvou přinášejí pozitivní emotivní zážitek pro obdarovaného a další druhy krásně zbarvených růží, stačí si u nás vybrat tu správnou květinu nebo rovnou celou kytici.

Květiny pro rozvoz květin Olomouc si můžete objednat od pár kusů. Není problém pro Vás připravit opravdu veliké kytice – 50,100 či více růží.

Objednat květinyna Florea.cz

.. nebo se podívejte co vše nabízíme

Květiny jako dárek či poděkování

Rozvoz květin a růží v OlomouciA pro koho jsou květiny určeny? Rozvážíme jak růže jako dar – ideálně jako narozeninový či podobný dárek s věnováním a zabalením zdarma tak také kytice květin jako poděkování nebo dárek obchodním partnerům. Jsme také schopni vydodat větší počty růží pro vaše firemní akce v Olomouci.

Fotogalerie spokojených zákazníků nejen z Olomouce

Přesvědčte se sami jaké krásné květiny rozvážíme, nechte se inspirovat a potěšte obdarovaného krásným a voňavým dárkem.

Víte, že ..

  • Objednané květiny doručíme vždy čerstvé.
  • Rozvoz květin je za jednotnou cenu, objednávky s vyššíhodnotou mají DOPRAVU ZDARMA.
  • Dárkové balení a vzkaz pro obdarovaného je u nás zdarma.

Více důvodů proč nakupovat květiny u nás >

Do jakých částí Olomouce květiny a růže dovážíme?

Květiny rozvážíme do všech částí města Olomouc a také do okolních obcí:
Příkazy, Skrbeň, Křelov-Břuchotín, Horka nad Moravou, Bohuňovice, Hlušovice ,Samotišky, Tovéř, Hlubočky, Drahanovice, Těšetice, Ústín, Velká Bystřice, Přáslavice, Doloplazy, Daskabát, Olšany, Lutín, Hněvotín Bystročice, Kožušany-Tážaly, Grygov, Blatec, Velký Týnec, Krčmaň, Svésedlice

.. a další

Nenašli jste část Olomouce nebo okolí, kam byste chtěli květiny dovézt? Nevadí, květiny rozvážíme totiž do každé ulice v Olomouci a také do každé obce v okolí Olomouce.

Hodnocení služby rozvozu květin v Olomouci

Jak se vám líbí náš květinový rozvoz v Olomouci:

[Celkem: 5    Průměr: 3/5]