Kytice k narozeninám

Kytice- dárek k narozeninámSlaví někdo z vašeho okolí nebo rodiny nějaké životní jubileum – „kulaté“ narozeniny? Darujte krásnou květinu – kytici.

Kytice k narozeninám se rozváží po celé ČR. Vyberte si z nabídky krásných růží všech druhů, nabízíme rudé a červené růže, modré růže, bílé růže, žluté růže a také další varianty a velikosti růží. Denně Florea předává stovky kytic po celé republice. Objednejte si  krásný dárek k narozeninám online právě teď.

TIP: Dalším tipem pro Vás můžou být ovocné kytice. Podívejte se na kytice z ovoce – je to také bezvadný dárek plný vitamínů a můžete ho darovat i šéfovi, tátovi nebo bráchovi.

Kytice jako dárek

Kytice obdarovanému se vážou do různých velikostí dle vašeho přání. Nabízíme standartní velikosti dle výše oslavencova výročí  – tedy  pokud obdarovaná slaví 50. narozeniny – můžete volit kytice o velikosti padesáti růží a stejně tak můžete volit i lichý počet květin pokud nejste pověrčiví 🙂

Není samozřejmě problém komukoliv a kamkoliv poslat i kytici větší – např o počtu 100 ks – takové velké kytice růží standartně naleznete v naší nabídce kytic.

Kytice jako dárekDárek – Objednání online

Dopřejte oslavenkyni – vaší přítelkyni nebo mamince, babičce, sestře či tchýni krásný dárek. Ženy květiny milují, proto krásná kytice růží k narozeninám je ideální dárek.  K dárkově baleným růžím se přidává narozeninové přání dle vašeho požadavku. Kytici snadno objednáte online a Florea ji následně dovezeme kam si budete přát. Rozvoz květin se provádí po celé republice.

Florea je největší rozvozce kytic růží v ČR, růže vozí minimálně dvakrát týdně z největší květinové burzy v Holandsku. Růže se rozvážejí speciálními chladícími vozy, kytici jako dárek předávají  vyškolení lidé.

  • Rozvoz květin a růží - kyticeKvětiny rozvezeme za jednotnou cenu
  • objednejte větší kytici a máte DOPRAVU ZDARMA
  • Květiny rozvážíme vždy čerstvé
  • Ke každé objednávce dárkové balení ZDARMA

.. nebo se podívejte co vše nabízíme

Ti co již dostali svůj krásný dárek k narozeninám

Objednejte si krásné vázané kytice růží a obdarujte také své blízké krásným dárkem.

Jak se vám líbí možnost darovat květiny online k narozeninám?

Hodnocení služby rozvozu

[Celkem: 3    Průměr: 3/5]