Rozvoz květin – Zlín

Rozvoz květin Zlín
Chcete objednat krásné řezané květiny a růže pro někoho ve Zlíně a okolí?

Jsme největší rozvozci květin a růží v ČR a proto vám garantujeme opravdu kvalitu – rozvozy květin jsou nejen ve Zlíně prováděny klimatizovanými vozy, denně rozvezeme stovky kytic a tisíce květin.

  • Rozvoz květin a růží - kyticeKvětiny rozvezeme za jednotnou cenu
  • objednejte větší kytici a máte DOPRAVU ZDARMA
  • Květiny rozvážíme vždy čerstvé
  • Ke každé objednávce dárkové balení ZDARMA

.. nebo se podívejte co vše nabízíme

Kdo květiny ve Zlíně přiveze?

Rozvoz květin ve Zlíně je realizován vyškolenými kurýry – Vaše objednané květiny budou vždy čerstvé a tak máte jistotu, že obdarovaný člověk bude opravdu spokojený. Pokud chcete květiny zaslat jako „tajný ctitel“, nemusíte se bát – nebudete vyzrazen. Květiny příjemci doveze dodavatel květin – Florea.

Rozvoz modrých růží - Zlín

Odkud květiny pocházejí?

Veškeré květiny nakupujeme a sami si vozíme několikrát týdně z největší květinové burzy v Holandsku a také máme vlastní klimatizované sklady pro udržení té nejlepší čerstvosti. Po celé republice máme nákladní depa, takže k místu dovozu vyrazíme z nejbližšího, aby květiny na cestě nebyly moc dlouho a byly opravdu čerstvé.

Jaké květiny ve Zlíně rozvážíme?

Po Zlíně rozvážíme různé druhy květin – nejoblíbenější jsou samozřejmě rudé růže. Rozvážíme také hodně žádané modré růže, které svou barvou přinášejí pozitivní emotivní zážitek pro obdarovaného a další druhy krásně zbarvených růží, stačí si u nás vybrat tu správnou květinu nebo rovnou celou kytici.

Květiny pro rozvoz květin Zlín si můžete objednat od pár kusů. Není problém pro Vás připravit opravdu veliké kytice – 50,100 či více růží.

Květiny jako dárek či poděkování

Rozvoz květin a růží ve ZlíněA pro koho jsou květiny určeny? Rozvážíme jak růže jako dar – ideálně jako narozeninový či podobný dárek s věnováním a zabalením zdarma tak také kytice květin jako poděkování nebo dárek obchodním partnerům. Jsme také schopni vydodat větší počty růží pro vaše firemní akce ve Zlíně.

Fotogalerie spokojených zákazníků nejen ze Zlína

Přesvědčte se sami jaké krásné květiny rozvážíme, nechte se inspirovat a potěšte obdarovaného krásným a voňavým dárkem.

Víte, že ..

  • Objednané květiny doručíme vždy čerstvé.
  • Rozvoz květin je za jednotnou cenu, objednávky s vyššíhodnotou mají DOPRAVU ZDARMA.
  • Dárkové balení a vzkaz pro obdarovaného je u nás zdarma.

Více důvodů proč nakupovat květiny u nás >

Do jakých částí Zlína květiny a růže dovážíme?

Květiny rozvážíme do všech částí města Zlína a také do okolních obcí:
Chlum, Jaroslavice, Jižní Svahy, Klečůvka, Kostelec, Kudlov, Lhotka, Louky, Lužkovice, Malenovice , Mladcová, Prštné, Příluky, Salaš, Štípa, Velíková
.. a další

Nenašli jste část Zlína nebo okolí, kam byste chtěli květiny dovézt? Nevadí, květiny rozvážíme totiž do každé ulice ve Zlíně a také do každé obce v okolí Zlína.

Hodnocení služby rozvozu květin do Zlína

Jak se vám líbí náš květinový rozvoz  ve Zlíně:

[Celkem: 5    Průměr: 2/5]