Prodej květin

Prodej květin onlineVyužijte náš prodej květin online a vyberte vašim blízkým krásný dárek v podobě čerstvých řezaných květin. Jsme specialisté na růže.

Provozujeme známý internetový obchod Florea, kde si můžete vybrat z široké nabídky krásných řezaných růží a kytic, které několikrát týdně dovážíme z květinové burzy v Holandsku. Květiny skladujeme v chladu a temnu a následně je dle vaší objednávky rozvážíme klimatizovanými vozy a vy tak máte jistotu, že květiny obdarovaný dostane čerstvé. Květiny balíme do dárkového balení a přiložíme také vzkaz pro obdarovaného dle vašich instrukcí.

Modré růže - prodej květin onlineInternetový prodej růží a dalších květin

Náš internetový prodej květin vám přináší možnost obdarovat vaší přítelkyni, manželku, babičku či maminku krásným dárkem v podobě čerstvých květin.

Rozvážíme krásné kytice růží od pár kusů až po velké kytice desítek růží. Máme všechny růže na které si vzpomenete – od růžových po klasické rudé růže, žluté, oranžové, bílé, smetanové, ale také nevšední barvené růže: modré, fialové, černé. Přijďte se k nám podívat a vyberte ten správný dárek pro přítelkyni či ženu, dárek který potěší každou ženu či dívku. Prodej květin je tu práve pro vás.

  • Rozvoz květin a růží - kyticeKvětiny rozvezeme za jednotnou cenu
  • objednejte větší kytici a máte DOPRAVU ZDARMA
  • Květiny rozvážíme vždy čerstvé
  • Ke každé objednávce dárkové balení ZDARMA

.. nebo se podívejte co vše nabízíme